Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urzędu Miasta Redy
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz udzielonej pomocy publicznej za 2018 rok

 

Reda, dnia 29 maja 2019r.

 

Wykaz osób prawnych, fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2018 roku – sporządzony w celu wykonania obowiązku określonego w art. 37 ust. 1 pkt 2 litera „g” ustawy z dnia 27.08.2009r. o finansach publicznych (j.t.  Dz.U. z 2019r., poz. 869 z późn.zm.)

 

  1. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”
  2. Vinderen Logistic Spółka z o.o.
  3. Zbigniew Stalmach Przedsiębiorstwo Projektowania i Montażu Elektroenergetycznego, Elektrycznego i Automatyki STALMACH
  4. Witold Podeszwik Firma Handlowa "TERWIT" Witold Podeszwik
  5. Mariusz Bychowski   MB Przedsiębiorstowo Produkcyjno - Handlowo – Usługowe
  6. Stefan Kopowski Handel Hurtowy Stefan Kopowski
  7. Roman Pawelczyk ELROM Roman Pawelczyk
  8. Edward Cieśla Mechanika Pojazdowa Diagnostyka Edward Cieśla
  9. Andrzej Wandtke Stolarstwo Meblowe Usługi i Produkcja Andrzej Wandtke
  10. Waldemar Nowicki AUTO - WALDI Serwis - Handel Waldemar Nowicki
  11. Jarosław Wojewódzki, Łucja Hewelt Wojewódzka ASAR s.c.Czaja Stefania
  12. Biggot Grzegorz
  13. Dobrzycki Tadeusz
  14. Doppke Miroslaw
  15. Górski Jaroslaw
  16. Grubba Jan
  17. Grubba Piotr
  18. Herman Krzysztof
  19. Kandziora JanKlebba Stefan
  20. Kowalski Waldemar
  21. Krause Jan
  22. Kreft Andrzej
  23. Lessnau Witold
  24. Lezner Piotr
  25. Reich-Kolmetz Renata
  26. Selke Stanislaw
  27. Skwiercz Jan
  28. Socha Zygmunt
  29. Szatkowski Radoslaw
  30. Szreder Adam

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Patrycja Krauze-Maślankowska 29-05-2019 10:18:46
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Honorata Ignacek 29-05-2019
Ostatnia aktualizacja: Krzysztof Lubner 21-10-2019 08:58:49