Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urzędu Miasta Redy
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Legalna droga na pozbycie się wraków pojazdów przez ich właścicieli. Złomowanie niechcianych pojazdów jest opłacalne dla ich właścicieli.

UWAGA!
URZĄD MIASTA W REDZIE PRZYPOMINA WŁAŚCICIELOM POJAZDÓW, ŻE ZŁOMOWANIE NIEPOTRZEBNEGO AUTA JEST OPŁACALNE DLA WŁAŚCICIELA POJAZDU - ZA ZEZŁOMOWANIE POJAZDU WŁAŚCICIEL MOŻE OTRZYMAĆ ZAPŁATĘ, A WIELE STACJI DEMONTAŻU POJAZDÓW/PUNKTÓW ZBIERANIA POJAZDÓW OFERUJE BEZPŁATNY ODBIÓR AUTA.


Złomowanie samochodu to legalna droga na pozbycie się wraku, uszkodzonego lub niechcianego samochodu przez firmę profesjonalnie zajmującą się tego typu działalności (stacje demontażu pojazdów posiadające odpowiednie uprawnienie wydane przez marszałka województwa, tym samym mające podstawę do wydania zaświadczenia unieważniającego dowód rejestracyjny czy tablice rejestracyjne auta).

Holowanie pojazdu przez właściciela nieruchomości, na której pojazd został porzucony bez jego wiedzy i zgody, NIE JEST OPŁACALNE dla właściciela pojazdu - odbywa się na koszt właściciela pojazdu (koszt konieczny jest do uregulowania).


NIE PORZUCAJ NIECHCIANEGO POJAZDU! ZYSKAJ PIENIĄDZE!
NIE POWODUJ ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA LUDZI, ZWŁASZCZA DZIECI I MŁODZIEŻY!
NIE SZKODŹ ŚRODOWISKU!

Wykaz przedsiębiorców prowadzących Stacje Demontażu Pojazdów i Punkty Zbierania Pojazdów (Województwo Pomorskie) można znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego: www. bip.pomorskie.eu.
https://bip.pomorskie.eu/e,pobierz,get.html?id=135743 (stan na 19.10.2021r.)

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Frankowska 14-03-2022 08:41:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Frankowska 14-03-2022
Ostatnia aktualizacja: Joanna Frankowska 14-03-2022 08:41:43