Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urzędu Miasta Redy
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja na temat dopisywania do spisu wyborców


Wyborca może głosować w wybranym przez siebie lokalu wyborczym na obszarze gminy, w której stale zamieszkuje (innym niż właściwy dla jego miejsca stałego zamieszkania) lub w której będzie przebywać w dniu wyborów, jeżeli złoży pisemny wniosek o dopisanie do spisu wyborców.

Wniosek składa się w Urzędzie Miasta Reda ul. Pucka 9 pok. 22, najpóźniej w 5. dniu przed dniem wyborów, tj. do dnia 5 maja 2015 r.

W przypadku przeprowadzania ponownego głosowania wyborca, który nie złożył do dnia 5 maja 2015 r. wniosku o dopisanie do spisu wyborców w wybranym obwodzie głosowania może po dniu pierwszego głosowania, a przed ponownym głosowaniem, złożyć taki wniosek w urzędzie gminy właściwym dla jego miejsca zameldowania. Wniosek taki składa się najpóźniej w 5. dniu przed dniem ponownego głosowania, tj. do dnia 19 maja 2015 r.

UWAGA!!!
Osoby wpisane do spisu wyborców w związku z głosowaniem w dniu 10 maja br. będą ujęte w tym spisie wyborców również w przypadku przeprowadzania ponownego głosowania (tzw. II tury wyborów). Wzięcie udziału w ponownym głosowaniu w innym obwodzie będzie możliwe wyłącznie po otrzymaniu z Urzędu Miasta ul. Pucka 9 pok. 22, zaświadczenia o prawie do głosowania.

Wnioski przyjmowane będą w godzinach pracy Urzędów (poniedziałek - środa od godz. 8 - 15,30, czwartek od godz. 9 - 17, piątek od godz. 8 - 15)

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Lewandowski 09-04-2015 10:34:16
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Maciej Lewandowski 09-04-2015
Ostatnia aktualizacja: Maciej Lewandowski 09-04-2015 10:34:16