Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urzędu Miasta Redy
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Komunikat WFOŚiGW w Gdańsku w sprawie firm zewnętrznych (dotyczy Programu "Czyste Powietrze")

 

 

Szanowni Mieszkańcy,

W dniu 12 maja 2022 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej w Gdańsku przekazał do Urzędu Miasta w Redzie komunikat związany z realizacją Programu "Czyste Powietrze" o następującej treści:

"Chcielibyśmy poinformować Państwa, że docierają do nas bardzo liczne informacje o firmach zewnętrznych, które powołując się na współpracę z WFOŚiGW w Gdańsku, NFOŚiGW czy z gminami pobierają opłaty za pomoc w otrzymaniu dofinansowania i sporządzanie wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Informujemy, że nie są to działania inicjowane przez NFOŚiGW i WFOŚiGW w Gdańsku, ani za zgodą i konsultacją z nami.

NFOŚiGW i WFOŚiGW w Gdańsku w trosce o równe traktowanie zarówno Wnioskodawców, jak i podmiotów realizujących wykonawstwo w ramach inwestycji, pozostawiają każdemu Wnioskodawcy w ramach programu „Czyste Powietrze” pełną swobodę w zakresie wyboru technologii i wykonawców, o ile tylko wybrane rozwiązania spełniają warunki określone w regulaminie programu.

Nasi Wnioskodawcy mają dostęp do bezpłatnej informacji i edukacji w zakresie programu, jego warunków oraz możliwości uzyskania dofinansowania.

Prosimy o dużą czujność w kontaktach z firmami zewnętrznymi powołującymi się na Czyste Powietrze, nie udostępnianie im żadnych danych osobowych potencjalnych beneficjentów oraz weryfikowanie czy są to pracownicy NFOŚiGW i WFOŚiGW w Gdańsku."

 

 

Źródło:  Komunikat WFOŚiGW w Gdańsku z dnia 12 maja 2022 r. (wiadomość mailowa)

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Frankowska 12-05-2022 12:04:41
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Frankowska 12-05-2022
Ostatnia aktualizacja: Joanna Frankowska 12-05-2022 12:04:41