Składy obwodowych komisji do spraw referendum powołanych w mieście Reda
SKŁAD
obwodowych komisji do spraw referendum powołanych w mieście Reda
Lp. |
Nazwisko i imię (imiona) |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia członka komisji |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 1 |
|||
1. |
Ziółkowska Małgorzata |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Boruta Maria |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Gajewski Krzysztof |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Lewiński Jakub |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Skurzyński Adrian |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
6. |
Byczkowski Adam |
Reda |
Fundacja Instytut Studiów Obywatelskich Obywatele24.PL |
7. |
Schill Grażyna |
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
8. |
Gruba Justyna |
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 2 |
|||
1.
|
Pawłowska Małgorzata
|
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Dmowska Teresa
|
Reda
|
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Krzemiński Michał |
Reda
|
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Mierzejewski Tomasz |
Reda
|
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Szober Dagmara Violetta |
Reda
|
TWÓJ RUCH |
6. |
Wasilec Danuta Maria |
Reda
|
Prawo i Sprawiedliwość |
7. |
Kończl-Kwiatkowska Ewa |
Reda
|
Polskie Stronnictwo Ludowe |
8. |
Jarosiewicz Bożena |
Reda |
Fundacja Instytut Studiów Obywatelskich Obywatele24.PL |
9. |
Maliszewska Barbara
|
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 3 |
|||
1. |
Stachak Elżbieta |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Kriuczkowa Swietłana |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Tkaczyk Aleksandra |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Grono Kazimierz |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Szober Robert Jerzy |
Reda |
TWÓJ RUCH |
6.
|
Witka-Jeżewska Edyta |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
7. |
Grędziszewski Jan Henryk |
Reda |
Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego - JOW |
8.
|
Wittbrodt Ramona
|
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
9. |
Jarzembińska Krystyna Salomea
|
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 4 |
|||
1. |
Bigus Aleksander |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Woźniakowska Lucyna |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Łaga Katarzyna |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Krajewska Anna |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Szulc Lidia Kamila |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
6. |
Semmerling Rafał Damian |
Reda |
Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego - JOW |
7. |
Klajnszmit Wiesław
|
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
8. |
Natzke Bożena
|
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 5 |
|||
1. |
Górska Elżbieta |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Gierszewski Sebastian Paweł |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Janiak Joanna |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Neumann Sylwia |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Koziana Adam |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
6. |
Złotorzycki Patryk |
Reda |
Fundacja Instytut Studiów Obywatelskich Obywatele24.PL |
7.
|
Semmerling Mirosław |
Reda |
Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego - JOW |
8. |
Góra Magdalena |
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
9. |
Gudalewicz Marek
|
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 6
|
|||
1. |
Bigus Katarzyna |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Czekańska Barbara |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Janiak Marta |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Goździewski Przemysław |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Durys Alicja Stanisława |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
6. |
Gudalewicz Marzena |
Reda |
Fundacja Instytut Studiów Obywatelskich Obywatele24.PL |
7. |
Jaśkiewicz Wiesław |
Reda |
Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego - JOW |
8. |
Lesner Janusz |
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
9. |
Hoge Danuta
|
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 7 |
|||
1. |
Dąbkowska Monika |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Woźniakowski Paweł Krystian |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Labun Anna |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Hallmann Małgorzata |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Zocholl Mieczysław Józef |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
6. |
Klajszmit Maciej |
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Soitz Joanna |
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 8 |
|||
1. |
Dąbkowska Maja |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Stępińska Joanna |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Specht Joanna |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Jasiulewicz Jacek |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Kępka Wiesław |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
6. |
Falkowska Patrycja |
Reda |
Fundacja Instytut Studiów Obywatelskich Obywatele24.PL |
7. |
Jabłonowska Joanna |
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
8.
|
Pallubicka Teresa Maria |
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 9 |
|||
1. |
Dąbkowska Milena |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Kupper Izabela Katarzyna |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Szreder Agata |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Majchrzak Paweł |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Czapiewska Katarzyna |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
6. |
Gessler Joanna |
Reda |
Fundacja Instytut Studiów Obywatelskich Obywatele24.PL |
7. |
Latkowska-Zdrodowska Karolina |
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
8. |
Hewelt-Skrobul Patrycja Maria |
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Obwodowa Komisja ds. Referendum w obwodzie głosowania Nr 10 |
|||
1. |
Górska Monika |
Reda |
Platforma Obywatelska RP |
2. |
Lubińska Beata Jadwiga |
Reda |
Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. |
Świątecka Aleksandra |
Reda |
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów |
4. |
Zakrzewska Monika |
Reda |
Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
5. |
Pergoł Jarosław |
Reda |
Prawo i Sprawiedliwość |
6. |
Złotorzycki Michał |
Reda |
Fundacja Instytut Studiów Obywatelskich Obywatele24.PL |
7. |
Farion Radosław Zbigniew |
Reda |
Fundacja „To Co Najważniejsze” |
8. |
Klajszmit Halina |
Reda |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
9. |
Miklewska-Szczygieł Iwona
|
Reda |
wskazany przez Burmistrza |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Maciej Lewandowski | 25-08-2015 12:37:54 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Maciej Lewandowski | 25-08-2015 |
Ostatnia aktualizacja: | Maciej Lewandowski | 25-08-2015 12:37:54 |